14 Eylül 2016 Çarşamba

Angels Of Light ( Işığın Melekleri )

Angels Of Light sistemi hakkında kısa bilgi :

Meleklerle çalışan enerji ve şifa sistemidir . Melekler daha yüksek titreşimli bilinçtedir .Onların kaderleri yoktur ve daha alçak düzeylere ait titreşimli olumsuz duygular barındırmazlar.

Uyumlama Süreci :

Bu uyumlama kendi içerisinde dört adet uyumlama içerir.

1-) Üçüncü Göz Uyumlaması :

Üçüncü göz uyumlamasının değişik inanç türlerine göre şekilleri vardır , biz doğuya ait mandalayı kullanacağız. Mandala daire şeklindedir ve evreni , bütünlüğü simgeler. Mandala bir çok insan tarafından kendilerini meleklerle aynı frekansa getirmek için kullanılmıştır.
2-) Taç Çakra Uyumlaması :

Bu uyumlama meleklerden gelecek mesajları ve şifaları direkt olarak alabileceğimiz temiz bir kanal açmayı amaçlar.

3-) Kalp Çakrası Uyumlaması :

Kalp çakranızı açar , buda herhangi bir enerji sistemi ile çalışmada oldukça önemlidir . Bu uyumlama tohumu eker , enerjiyi meditasyon ve pratikle geliştirmek kullanıcısına kalır.

4-) Melek Uyumlamaları :

Sizi direkt olarak ruhani bir varlıkla yada yeni bir rehberle yani bir meleğin rehberliğiyle bağlamayı amaçlar . Bu sonuncu uyumlamadır ve en önemlisidir. Burada açık ve hazır duruma gelirsiniz . Şifayı aktarmayı , rehberlik almayı ve tanrısal varlıklarla iletişim kurmayı öğrenirsiniz. Melekler varlıklarını fark ettirirken sizin üstünüzden akan saf sevgi ve enerji dalgalarını hissetmeniz çok doğaldır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder