3 Kasım 2016 Perşembe

Magic Reiki

Magic Reiki, geçmişte veya kişinin karmasında büyücüler tarafından yapılan kötü büyülerin ve insanlardan gelen nazarların temizlenmesinin yanısıra, aile boyu lanetlerin kaldırılmasına ve insanlara musallat olmuş kötü ruhların kişinin üzerinden temizlenmesine yardım eder.
İnsanın vücudunun, ruhunun ve yaşamının şifalandırmasının yanısıra, Magic Reiki, kişi ve yaşadığı mekan için güçlü bir koruma sağlar.
Magic Reiki enerjisi, Magic Reiki Master’ın ruhunu bu ve ruhlar alemi ile bağlayarak, onu her iki dünya arasında bir rehbere dönüştürür.
Bu enerji ile uzun süre çalışılırsa ve gizemli ilimler üzerinde bilgiye sahip olunursa, Master her iki dünya arasındaki ruhlar, ve her türlü varlıklarla konuşabilir ve bilgi alabilir.
Magic Reiki sistemi “Uygulayıcı” ve “Master” olarak 2 seviyeden oluşur. Her seviye arasına en az 21 günlük bir zaman ayırmak iyi olur. İstenirse her 2 seviyede aynı anda gönderilebilir. Bu durumda master kendi şartlarına göre seviyelere zaman ayırarak çalışmalıdır. Sistemde Master seviyesinde bir sembol vardır. Uygulamalar Magic Reiki kitapçığında yazmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder